
Uczniowie klasy IIIa przez cały rok szkolny poznawali Warmię - miejsce bliskie małym sercom. Rozbudzali ducha patriotyzmu poprzez poznawanie piękna Polski, a szczególnie Warmii. Byli uczestnikami projektu „Zabytki na Szlaku Świętej Warmii - gra, obraz i przygoda" - prowadzonego przez Fundację Działamy dla Warmii. Uczniowie wzięli udział w różnorodnych działaniach: prelekcji, pracy z kartami i mapą Warmii, warsztatach decoupage i spacerze po Pieniężnie.

Nasza szkoła otrzymała certyfikat udziału w III edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,(NIE)zwykła matematyka ". Gratulujemy
certyfikat https://drive.google.com/file/d/1tXE8Km-dqUe9-O6TzlLAZQ_kaeKVkPyN/view?usp=sharing

Informujemy, że w piątek 5 czerwca br. szkoła jest nieczynna.

Uczniowie klasy IIIa wytrwale pracowali i zdobyli nagrodę. Przez dwa lata brali udział w projekcie Zmalujmy Razem. Wszystkie działania plastyczne miały jeden główny cel- zaangażować całą klasę.

W dniach 27-28 maja uczniowie klasy 4c wzięli udział w wycieczce do Bydgoszczy i Torunia. Szczegóły wkrótce.